Uhmer

Kööki koristades avastasin taaskord ühe keraamika asja, mis millegipärast siin on kajastamata jäänud. Kui ma keraamika ringis käisin, siis tahtsin uhmrit teha aga  kohale minnes polnud see kunagi  meeles. Kui mul avanes võimalus Galerii Pink hoovis raku keraamikat teha, siis oli see üks esimesi asju, mille tegin.

Kausi vormisin ühest suurest savi tükist. Kuna neid näpuvahel tehtud kausse polnud just palju varem teinud, siis veidi ebaühtlane see sai ja lõpuks jätsin kausi servad meelega lainelised.

keraamiline_uhmer

uhmer

uhmer1Kausi värvimine oli imelihtne. Igast värvipotsikust sai midagi peale määritud. Lihtsalt liiga ilusad värvid olid, et mõni nendest kasutamata jätta. Hall toon on värvimata ala, ehk siis glasuurita savipind. Minu meelest raku keraamika juures see mustjas pind on hullult mõnus :)

raku_kaussKausi sisu värvisin valgeks ja tõmbasin paar triipu laia pintsliga, mis oli enne pronksi värvi sisse kastetud. Väga kirjuks õnneks ei läinud, et kui uhmerdama hakata, siis ikka paistab välja, mis kausi sees toimub :D

raku_kausi_sisuUhmrinuiad voolisin ka suhteliselt suvaliselt :) Suurem tuli paremini välja just selles mõttes, et see seisab paremini näpu vahel kui väike.

uhmri_nuiadKahjuks eriti palju kasutust see leidnud pole. Tuleb välja, et mul pole eriti midagi uhmerdada vaja :) Aga isegi peaaegu niisama köögi kaunistusena on see ennast täiesti õigustanud :)

uhmri_kausikenimi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s